Reklamos kepėjai

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės

Ne paslaptis, kad visi verslininkai siekia vartotojų pripažinimo, nori būti matomi bei išsiskirti iš aplinkos, todėl svarbu pasirinkti tikslingą reklamą. Tūrinės raidės yra efektyvi reklamos rūšis, kuri padeda išsiskirti ir būti pastebėtiems. Nieko nuostabaus, kad būtent tūrinės raidės sudaro beveik 60 procentų visų mūsų gaminių. Gaminame tūrines raides, kurių aukštis nuo 75 mm iki 3 m ir daugiau.
Kodėl būtent tūrinės reklamos gamyba šiuo metu yra tokia populiari? Nes ši reklama patraukia vartotojų akį įvairiomis formomis, dydžiais, dizainais bei spalvomis. Šviečiančios tūrinės raidės turi labai daug privalumų, palyginus su kitomis lauko reklamos priemonėmis. Jos veikia ir naktį ir dieną, tūrinės raidės dailios ir gali tapti Jūsų verslo vizitine kortele. Tūrinių raidžių gamyba – tai geras skonis, nedidelė kaina ir visada matoma iškaba Jūsų verslui.

Tūrinių raidžių gamybos procesas

Šiuo laiku neribotos technologinės galimybės leidžia pagaminti nuo paprastų nešviečiančių ir įvairių profilių iki labai didelių tentinių šviečiančių raidžių. Jos atsparios atmosferos poveikiui, temperatūros svyravimams ir puikiai tarnauja tiek lauke, tiek patalpų viduje. Tūrinių raidžių gamybos procesas yra labai universalus, tai mums leidžia būti kūrybingiems ir bendradarbiaujant su Jumis atrasti geriausius sprendimus.
Tūrines raides mes pagaminsime ir sumontuosime tokias, kurios pabrėš Jūsų stilių, atitiks biudžetą ir paskirtį. Kokybiškai pagamintos tūrinės raidės tarnaus ne vienerius metus, o Jūs įvertinsite mūsų gaminamų raidžių ilgaamžiškumą.
Tūrinių raidžių gamyba