Reklamos kepėjai

Tūrinės raidės

Tūrinės raidės - reklaminė iškaba
Tūrinės raidės

Tūrinės raidės

Savaime suprantama, kad visi verslininkai siekia savo įmonės prekinio ženklo pripažinimo, nori būti matomi bei išsiskirti iš aplinkos, todėl svarbu pasirinkti tikslingą reklamos būdą. Tūrinės raidės yra efektyvi reklamos priemonė, kuri padeda išsiskirti ir būti pastebėtiems! Nieko nuostabaus, kad būtent ši reklamos priemonė sudaro beveik 60 procentų visų mūsų gaminamų gaminių.

Tai kodėl tūrinė reklama tokia ypatinga? Tūrinė forma leidžia sustiprinti poveikį stebėtojui dėl to, kad tokia reklama gerai matoma iš skirtingų kampų. O jeigu naudojamos tūrinės raidės su apšvietimo efektais, jos patraukia dėmesį net tamsiu paros metu.

Galima išskirti dvi svarbias tūrinių raidžių funkcijas. Pirma, tai priemonės informatyvumas. Kūrybiškai, atsižvelgiant į įmonės prekinį ženklą, sukurtos tūrinės raidės byloja apie įmonės kompetenciją, sukelia pasitikėjimo jausmą – juk itin stilingą, prabangiai atrodančią reklamą gali naudoti tik kompetentingos, ilgalaikius tikslus turinčios įmonės. Antra vertus, didelių gabaritų raidės tampa ir miesto puošmena, lengvai atpažįstamu fasado elementu, o dėl to skiriamuoju pastato ženklu.

Kodėl būtent tūrinės reklamos gamyba šiuo metu yra tokia populiari? Šios reklamos išskirtinumas – technologija, leidžianti pagaminti pačių įvairiausių, subtiliausių formų iškabas. Ši reklama patraukia vartotojų akį įvairiais dydžiais, dizainais bei spalvomis. Šviečiančios raidės turi labai daug privalumų, palyginus su kitomis lauko reklamos priemonėmis. Tyrimai rodo, kad 68,4% reklamos gamintojų, tūrinių raidžių gamyboje naudoja LED technologiją. Su šia technologija tūrinė reklama veikia ir naktį, ir dieną, o apšvietimo ryškumą galima pasirinkti pagal savo norus ir poreikius. Tūrinės raidės – tai patraukli, akį traukianti reklamos priemonė, kuri gali tapti Jūsų verslo vizitine kortele.

Tūrinių raidžių gamybos procesas

Šiuo laiku neribotos technologinės galimybės leidžia pagaminti nuo paprastų nešviečiančių ir įvairių profilių iki labai didelių tentinių šviečiančių raidžių. Jos atsparios atmosferos poveikiui, temperatūros svyravimams ir puikiai tarnauja tiek lauke, tiek patalpų viduje. Tūrinių raidžių gamybos procesas yra labai universalus, tai mums leidžia būti kūrybingiems ir bendradarbiaujant su Jumis atrasti geriausius sprendimus. Tūrinių raidžių gamyba – tai geras skonis, nedidelė kaina ir visada matoma iškaba Jūsų verslui.
Tūrines raides mes pagaminsime ir sumontuosime tokias, kurios pabrėš Jūsų stilių, atitiks biudžetą ir paskirtį. Kokybiškai pagamintos tūrinės raidės tarnaus ne vienerius metus, o Jūs įvertinsite mūsų gaminamų raidžių ilgaamžiškumą.
Tūrinių raidžių gamyba