Reklamos kepėjai

LED reklama ir šviesdėžės

LED reklama ir šviesdėžės

LED reklama

Ne paslaptis, kad LED reklama ypač pritraukia vartotojų dėmesį ir, tiesa sakant, ji tampa vis populiaresnė kiekvieną dieną. Kokie yra Led reklamos privalumai? Kas  skatina įmones rinktis būtent šią reklamos gamybos priemonę?

Priežasčių yra daug. Iš patirties galime teigti, kad daugeliui įmonių labai svarbu, kad jų reklama atliktų savo “darbą” ir tamsiuoju paros metu, norima, kad reklama būtų ilgaamžė, ryški, patraukli ir ekonomiška. Šiuos reikalavimus puikiai atitinka LED reklama su naudojamais šviesos diodais.

LED reklamos gamyba

LED reklamos gamybai neretai yra naudojamos šviesdėžės. Šviesdėžės – paprastesnė ir šiek tiek pigesnė tūrinės reklamos atmaina. Jos gali būti vienpusės ir dvipusės.
Techniniai sprendimai leidžia paprastą šviesdėžę paversti nepaprasta reklama. Šviesdėžių gamyba ir medžiagos nereikalauja didelių investicijų ir įgalina parinkti optimalius sprendimus iš galybės formų, spalvų ir stilių.

Šviesdėžės apšvietimo šaltiniai – LED’ai, yra viduje, todėl šviesdėžės yra gerai matomos visą parą. LED moduliai yra puikus pasirinkimas, nes jiems yra suteikiama 3-5 metų veikimo garantija. Jie pasižymi įvairia spalvine gama, suteikia plačias apšvietimo panaudojimo galimybes, užtikrina tolygų šviesos pasiskirstymą ir mažas eksploatacines sąnaudas, t. y. mažus kaštus elektros energijai.

Šviesdėžės gali būti nuo paprastų stačiakampių ir apskritų iki nesimetriškų formų, taip pat atkartojančios logotipo kontūrą. Taip pat gali būti dvipusės konsolės, tripusės ir net keturpusės.
Neįveikiamų formų praktiškai nėra, todėl lengvai galime išpildyti visus Jūsų lūkesčius.
LED reklamos gamyba