Reklamos kepėjai

Reklamos paslaugos

Reklamos maketavimas, projektavimas

Reklamos maketavimas – pirminis projekto etapas, kuris reikalauja daug kūrybiškumo. Klientas visada nori, kad jo reklama būtų ne tik gerai matoma, bet ir skoningai bei aiškiai pateikta. Reklamos maketavimui mes skiriame ypatingą dėmesį, reklamą kuriame atsižvelgdami į konkretaus užsakovo patvirtintą stilių bei veiklos specifiką. Reklamos projektavimas – šiame etape dizaineriai bei inžinieriai sujungia vizualines interpretacijas su žiniomis apie medžiagas ir techninius sprendimus. Mūsų pagrindinis tikslas – be priekaištų patenkinti visus užsakovų ir vartotojų lūkesčius. Visa tai sukuria tamprų, draugišką ryšį, tarp mūsų ir klientų, kuriuo labai džiaugiamės.
Reklamos maketavimas skirstomas į kelis etapus:
  • Reklamos projektavimas,
  • Dizaino parengimas,
  • Reklamos gamybos technologijų, terminų bei kaštų suderinimas,
  • Reklamos projekto leidimo derinimas su savivaldybėmis.
Reklamos maketavimas ir projektavimas
Reklamos derinimas su savivaldybėm

Reklamos projekto leidimo derinimas su savivaldybėmis

Norint įgyvendinti reklamos projektą, neužtenka vien tik sumaketuoti, pagaminti bei sumontuoti reklamą. Privaloma sąlyga, kurią reikia įgyvendinti siekiant viską atlikti teisėtai yra reklamos projekto derinimas su savivaldybėmis. Prieš pradedant išorinės reklamos gamybą pirmiausia parengiame reklamos projektą, deriname reklamos leidimą su savivaldybėmis, parengiame reikiamus dokumentus, kad reklama atitiktų visus reikalavimus.
Neturite patirties reklamos projektų rengime? O galbūt stinga laiko reklamos projekto leidimo derinimui su savivaldybėmis? Taupydami savo brangų laiką, visus reklamos projekto derinimo rūpesčius palikite mums ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų reklamos vizija, kuo greičiau taptų realybe.

Reklamos montavimas, priežiūra ir remontas

Reklamos montavimas – tai paskutinis reklamos projekto etapas ir labiausiai džiuginantis užsakovą momentas, kai jo užsakyta reklama būna pilnai užbaigta ir sumontuota norimoje vietoje. Reklamos montavimas, priežiūra ir remontas mums – tikrai nėra naujiena. Reklaminių stendų ir skydų montavime turime sukaupę ilgametę patirtį, kuri leidžia mums atlikti darbą be jokių trūkumų. Į mus galite kreiptis dėl visų šių išvardintų reklamos montavimo darbų: iškabos, LED reklama, reklaminiai tentai, tūrinės raidės, reklaminiai lauko pilonai bei parodų stendai. Reklamos montavimas, priežiūra ir remontas gali būti atliekamas bet kokiame aukštyje.

Mes atliekame reklamos priežiūros ir remonto darbus: atnaujiname, renovuojame, montuojame ir demontuojame senus reklaminius skydus. Kabiname įvairių dydžių tentus. Mums labai svarbu, kad prieš atsisveikinant Jūs liktumėte ramūs dėl atliktų darbų kokybės. Todėl visiems reklamos gaminiams suteikiame 3 metų garantiją! Visu garantiniu laikotarpiu operatyviai reaguojame ir pašaliname kilusius nesklandumus.
Teikiame reklamos serviso paslaugas (pogarantinį aptarnavimą) ne tik mūsų, tačiau ir kitų reklamos gamybos paslaugas teikiančių firmų gaminiams. Atnaujinta LED reklama ar tūrinės raidės niekuo nesiskiria nuo naujo gaminio, o sutaupyti galite daugiau negu pusę visos naujo gaminio kainos.
Visiems atnaujinimo darbams suteikiama papildomą 1 metų garantiją!!!
Reklamos montavimas, priežiūra ir remontas