Reklamos kepėjai

Pilonai

Pilonai

Reklaminiai pilonai

Reklaminiai pilonai – reklamos bokšteliai, kurie skirti svarbiai informacijai išryškinti. Galbūt pagrindinė priežastis, kodėl verslas naudoja pilonus, yra tai, kad potencialūs klientai gali juos pamatyti per atstumą. Tai taip pat yra geras būdas pranešti žmonėms, kur esate, jei Jūsų verslą sunku rasti.

Jie gali būti informacinio pobūdžio su patalpintomis kelių įmonių nuorodomis ar informacija. Jų konstrukcija, priklausomai nuo dydžio yra gaminama iš aliuminio arba juodojo metalo profilių, taip pat iš nerūdijančio plieno profilių.

Pilonų įvairovė

Jie gali būti apšviesti, šviečiantys arba nešviečiantys. Žinoma, šviečiantys bokšteliai geriau matysis tamsų vakarą ar naktį, taip daugiau sulauksite klientų dėmesio. Kaip ir kitų tipų tūrinė reklama, pilonai turi daugybę dizaino variantų, gali būti visiškai išskirtinio dizaino. Kiekvienas klientas išsako savo norus, o mūsų komanda sukuria dizainą atsižvelgdami į kliento pageidavimus įskaitant dydį, formas, spalvą, šriftus ir grafiką.

Reklaminiai bokšteliai gali būti išskirtiniai ir kombinuoti su tūrinėmis raidėmis. Ši reklamos priemonė gali būti sukurta taip, kad tiktų konkrečiam Jūsų prekės ženklui ir verslui.