Reklamos kepėjai

Privatumo politika

UAB Reklamos kepėjai įsipareigoja saugoti jūsų privatumą. Šioje privatumo politikoje mes aiškiai, suprantamai ir trumpai jums paaiškinsime mūsų duomenų tvarkymo praktiką, asmens duomenų tvarkymo sąlygas, taip pat teises, kurias jūs turite, susijusias su asmens duomenų rinkimu ir naudojimu.

Svetainėje, nurodydami savo duomenis, jūs sutinkate, kad www.reklamoskepejai.lt juos valdys remiantis galiojančių Lietuvos ir Europos sąjungos teisės aktų. Mes taip pat naudojame būtinas technines priemones ir administracines priemones, kad užtikrinti mūsų surinktų, jūsų duomenų saugumą nuo praradimo, neleistino panaudojimo ir pakeitimo. Saugų naudojimąsi svetaine www.reklamoskepejai.lt užtikrina saugaus ryšio SSL sertifikatas. Plačiau apie sertifikatą rasite https://letsencrypt.org/documents/isrg-cps-v2.9/.

MŪSŲ REKVIZITAI

UAB Reklamos kepėjai
Įmonės kodas: 305527155
Juridinis adresas: Medetkų takas 9, LT-45440, Kaunas
Telefono numeris: +370 685 69944
Elektroninis paštas: info@reklamoskepejai.lt

KOKIUS DUOMENIS MES RENKAME

Mes renkame tokius jūsų asmeninius duomenis: vardas, telefono numeris, el. pašto adresas, individuali žinutė.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TREČIOMS ŠALIMS

Be aiškaus ir tiesioginio jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims, taip pat ir tiesioginės rinkodaros tikslais. Galėsime pateikti, tik esant būtinybėje, teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką. Jūsų duomenis mes saugosime tik tiek laiko, kiek yra būtina.

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

Atidžiai perskaitykite šias privatumo politiko sąlygas. Kiekvieną kartą lankantis www.reklamoskepejai.lt puslapyje, rekomenduojame iš naujo perskaityti apie mūsų privatumo politiką. Jos gali būti pasikeitusios. Besilankydami mūsų svetainėje, jūs sutinkate su mūsų privatumo politikos sąlygomis. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis info@reklamoskepejai.lt. Visi ginčai sprendžiami derybų keliu. Nepavykus – pagal LR įstatymus.