Reklamos kepėjai

NAUJIENA: Šviečiantys rėmeliai vidaus reklamai

Su džiugesiu pristatome Jums dar vieną NAUJIENĄ – šviečiantys rėmeliai Jūsų vidaus reklamai! Šiame straipsnyje Jums pristatysime, kuo šie rėmeliai yra unikalūs, koks jų pritaikymo būdas ir kokią pagrindinę funkciją atlieka.

šviečiantys-rėmeliai-vidaus-reklamai-2

Šviečiantys reklaminiai rėmeliai - kaina ir pritaikymo būdas

Šviečiantys reklaminiai rėmeliai dažniausiai yra naudojami vidaus reklamai. Kartu su ryškiu LED apšvietimu sukuriamas įspūdingas, ekonomiškas ir akį traukiantis vaizdas. Su LED apšvietimu sukuriamas tolygus, tačiau ryškus apšvietimas. Šie reklaminiai rėmeliai ypač išpopuliarėjo kaip interjero detalė įvairiose interjero dizaino projektuose, čia jie būna naudojami kaip prabangos, elegancijos akcentas. Tačiau šis reklamos būdas gali būti pritaikomas ir kitiems įvairiems komerciniams ar kitokio pobūdžio projektams, ten kur norime atkreipti auditorijos dėmesį.

Taip pat norėtume išskirti kelias pagrindines šviečiančių rėmelių ypatybes. Šiuose rėmeliuose informacija gali būti lengvai keičiama, o pats rėmelis gaminamas iš aukštos kokybės aliuminio profilio. Montavimo būdas taip pat nėra sudėtingas – laikiklių pagalba reklama yra kabinama prie lubų arba montuojama tiesiogiai ant sienos. Mažesnio kaip A4 formato šviečianti reklama gali būti pastatoma tiesiog ant lygaus paviršiaus. Turime puikių žinių, jog šių rėmelių kainą galime nustatyti greičiau nei per 24 valandas! Susisiekus su mumis, mes išsiaiškinsime, kokių dydžių, tipo ir sudėtingumo Jums reikėtų šviečiančių reklaminių rėmelių ir jau tą pačią dieną gautumėte atsakymą dėl kainos ir kitų detalių.

Plačiau apie mūsų gaminius rasite – reklamos gamyba | Reklamos kepėjai

Šviečiantys LED rėmeliai - ar tai yra tai, ko Jūs ieškote?

Labai svarbu suprasti, kaip įvairius reklamos būdus galima pritaikyti praktikoje. Todėl pateikiame konkrečius pavyzdžius, kam gali būti naudojami šie modernūs šviečiantys vidaus rėmeliai. Galbūt norite atnaujinti savo biurą, parduotuvę, laukiamąjį kambarį, ar paryškinti svarbius objektus? Tuomet šie rėmeliai skirti būtent Jums. Jie gali būti naudojami kaip restoranų meniu šviesdėžės, labai populiaru juos montuoti parduotuvių vitrinose, salonuose, baruose, klubuose ten kur būtų galima reklamuoti įmonę, produktą, paslaugą ar paprasčiausiai informuoti vartotoją. Šviečiantys LED rėmeliai visada atkreips vartotojų dėmesį. Populiariausi prekės ženklai naudoja būtent tokio tipo šviečiančią grafiką. Apšviesti rėmelių grafiniai elementai suteikia išskirtinumo reklamos pagrindiniams elementams. Jie atrodo originaliai, stilingai, efektingai ypač tamsiuoju paros metu.

šviečiantys-rėmeliai-vidaus-reklamai

Rekomenduojame išbandyti šį efektyvų ir nebrangų reklamos gamybos būdą. Tokiuose rėmeliuose įrėmintos nuotraukos, plakatai, įmonės logotipai, įvairūs apdovanojimai, akcijos – padės atkreipti dėmesį į esminį Jūsų reklamos motyvą. Šviečiantys rėmeliai su LED diodais praktiškai nereikalauja priežiūros. Pasinaudokite šiuo reklamos būdu! Tai padės Jums sumaniai pristatyti naujienas, pranešimus ir tikrai neliksite nepastebėti.