Reklamos kepėjai

Reklamos gamyba Jūsų verslui- efektyvūs sprendimai!

Tikriausiai kiekvienas verslininkas sutiks su nuomone, jog pirmas žingsnis sėkmės link – tai tikslinga ir patraukli įmonės reklama. Galbūt turite nedidelę fizinę parduotuvę ir manote, jog tinkama reklama padidintų Jūsų klientų srautą? Esate visiškai teisūs! Taisyklė paprasta – tinkama reklama prasideda, nuo tinkamo Jūsų įmonės vidaus paruošimo iki tikslinės auditorijos pasirinkimo ir nuoseklaus bendradarbiavimo su reklamos gamybos specialistais dėl kokybiškos išorinės reklamos paruošimo. Yra daugybė reklamos kompanijų, tačiau norint gauti geriausius rezultatus, svarbu pasirinkti specialistus, kurie tikslingai dirbs kartu su Jumis. Šiuo atveju, Jums reikalinga įmonė, kurios pagrindinė specializacija būtų reklamos gamyba. Jei nesate tikri, kurią įmonę pasirinkti šio proceso metu, tai šiame straipsnyje su Jumis pasidalinsime plačiau, apie visą „reklamos gamyba Jūsų verslui“ procesą, papasakosime, kodėl mums toks svarbus Jūsų pasitikėjimas ir atskleisime savo pagrindines vizijas.

Reklamos gamyba - Jūsų verslui!

Jei paprastai pažvelgus į šią sferą, galime užduoti sau klausimą – koks yra reklamos tikslas? Tikslas yra informuoti vartotojus apie esamus Jūsų produktus ir įtikinti juos, kad įsigytų būtent Jūsų siūlomą produktą ar paslaugas. O kas lemia pardavimų efektyvumą?Efektyvumą lemia prekinio ženklo patikimumas, kokybė ir sudaromas bendras įmonės įvaizdis. Kad būtų išpildyti šie klientų lūkesčiai Jūsų atžvilgiu, reikalinga reklamos gamybos įmonė, kuri padėtų tinkamai įgyvendinti Jūsų prekinio ženklo bei reklamos gamybos procesus.

Reklamos gamybos įmonė yra verslas, kuris apima įvairaus pobūdžio, sudėtingumo reklamos gaminių procesus tokius kaip: reklaminių tentų, stendų, skydų gamyba, led reklamą, reklamą ant automobilių, standartinių ir nestandartinių tūrinių raidžių gamybą, pilonus ir kt. Mūsų veiklos sritis daro įtaką įvairiems pramonės ir verslo sektoriams. Didžiuojamės galėdami savo gaminiams naudoti tik aukštos klasės, tvirtas, lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas: aliuminį, led modulius, organinį stiklą, PVC ir kt.

Ką mes darome?

Mes maketuojame, projektuojame, gaminame ir montuojame įvairius reklamos gaminius. Taip pat siūlome priežiūros ir remonto paslaugas. Pastebėjome, kad dažnai užsakovams yra reikalinga pagalba dėl leidimų gavimo Jų norimai lauko reklamai, todėl šiuos klausimus taip pat tvarkome, taupydami užsakovų laiką. Mes tikime savo gaminių kokybe, todėl visiems gaminiams taikoma 3 metų garantinį laikotarpį. Šiuo laikotarpio metu operatyviai reaguojame ir jei reikia pašaliname kilusius nesklandumus.

Turime puikių žinių ir užsienio rinkoms! Jau dabar sėkmingai eksportuojame į Olandiją, Švediją, Didžiąją Britaniją, jei reikalingi gaminiai šiose ar kitose rinkose, prašome susisiekite.

Tai, kodėl mes kitokie?

Jei renkatės REKLAMOS KEPĖJUS, Jūs renkatės įmonę, kuri vadovaujasi šiomis vertybėmis:

1. Pirmiausia klientai: mūsų sėkmė neįmanoma be Jūsų sėkmės; mes stengiamės suteikti aukščiausios kokybės aptarnavimą, paslaugas, vertiname kiekvieną projektą, kuris Jums atneša geresnius rezultatus.

2. Vertiname etiką ir patikimumą: mūsų tikslas išlaikyti dorovės principus visose darbo veiklose ir džiaugiamės, kad mūsų gaminiai patys gali kalbėti už save. Mes darome tai, kas teisinga net tada, kai niekas to nepastebi, nes žinome, kad lengvas kelias ne visada yra teisingas kelias.

3. Esame atkaklūs ir mąstome pozityviai. Tai, kad sunku, dar nereiškia, kad neįmanoma. Su kiekvienu projektu mes prisiimame atsakomybę padaryti viską, kad liktumėte patenkinti, ar net viršytume Jūsų lūkesčius. Mūsų stiprybė – komanda su kuria galime padaryti viską.

4. Aistra būti geriausiais! Žinome, jei susitelksime į tai, ką mokame geriausiai, mums pasiseks. Siekiame būti savo rinkos lyderiais, todėl nuolat tobulėjame ir stengiamės eiti “koja kojon” su naujovėmis pasikliaudami savo meistriškumu, kokybe ir tikslumu. Kiekvienas projektas yra prižiūrimas iki paskutinės detalės, kad atitiktų kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius.


Kokybiška, ilgaamžiška ir profesionali reklamos gamyba Jūsų verslui!

reklamos-gamyba-jusu-verslui